playbutton Live Luisteren

Nachtprogramma

Door: Non-stop
00:00 - 07:00

Uitgezocht Klassiek

Anne 170128Sinds begin 2011 presenteert Anne de Vries uit Vierhouten op woensdagavond het programma “Uitgezocht klassiek” (Radio, 19.00 – 20.00 uur). De erop volgende zondagochtend wordt het herhaald (8.00 – 9.00 uur).

Begintijd: 19:00
Eindtijd: 20:00

 

 

Uitgezocht Klassiek
Speellijst 21
24 mei en 28 mei 2017

Wolfgang Amadeus Mozart (1756 – 1791)
Serenade nr.10 in Bes KV 361 (Gran Partita)
- compleet –
(1) Largo - Allegro molto (7’26)
(2) Menuetto - Trio I & II (8’39)
(3) Adagio (5’39)
(4) Menuetto (Allegretto) - Trio I & II (4’25)
(5) Romanze (Adagio - Allegretto - Adagio) (5’32)
(6) Thema mit 6 Variazionen (Andante) (9’17)
(7) Finale (Molto allegro) (4’31)
Nederlands Blazersensemble
2005, NBELive / NBECD017

Speellijst 22
31 mei en 4 juni 2017

Johannes Brahms (1833 – 1897)
Symfonie nr.2 in D op. 73
- compleet –
(1) Allegro non troppo (20’54)
(2) Adagio non troppo - L'istesso tempo, ma grazioso (9’3)
(3) Allegretto grazioso (Quasi Andantino) - Presto ma non assai (5’8)
(4)Allegro con spirito (10’4)
Radio Symfonie Orkest
o.l.v. Hans Vonk, 2003
Pentatone Classics, PTC 5186 042

Speellijst 23
7 juni en 11 juni 2017

Franz Schubert (1797 – 1828)
Strijkkwintet in C D.956
voor 2 violen, altviool en 2 violoncelli
- compleet –
(1) Allegro ma non troppo (14’33)
(2) Adagio (14’23)
(3) Scherzo (Presto) & Trio (Andante sostenuto) (8’58)
(4) Allegretto (9’20)
Alban Berg Kwartet
o Günter Pichler, viool
o Gerhard Schulz, viool
o Thomas Kakuska, altviool
o Valentin Erben, cello
Heinrich Schiff, cello
1983, EMI CDC 747018-2

 

 

 

 

Nieuws melden

Uitzending Gemist

Uitzending Gemist

Maandag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 17:00 Bonte in de Middag
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 21:00 Avond Humeur
21:00 - 22:00 De Ned.talige Top 10
22:00 - 23:00 Blues in alle stijlen
23:00 - 23:59 Late Night Gospel
Dinsdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Startracks
16:00 - 17:00 Senioren 55+
17:00 - 18:00 Good Music Time
18:00 - 23:00 Zendtijd voor kerken
23:00 - 23:59 Gospels van Toen
Woensdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 15:00 Vooruit Achteruit
15:00 - 16:00 Dwars door de 60's
16:00 - 17:00 De Groenehoek
17:00 - 18:00 Big Fun
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 20:00 Uitgezocht Klassiek
20:00 - 21:00 Brass Harmonie
21:00 - 22:00 Jazz Connection
22:00 - 23:00 Jet's Geht's Los
23:00 - 23:59 Haal het doek maar op
Donderdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 15:00 Uurtje Hogendoorn
15:00 - 17:00 Radio van Toen
17:00 - 17:30 Rombombarie
17:30 - 18:00 Nonstop
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 20:00 Klein Binnenhof
20:00 - 21:00 Music Mission
21:00 - 23:00 Crossroads
Vrijdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Goedemorgen Nunspeet
09:00 - 11:00 Muziek Boetiek
11:00 - 12:00 Hollands Trots
12:00 - 14:00 Eet U smakelijk
14:00 - 16:00 Je Maatje In Muziek
16:00 - 18:00 A28
18:00 - 19:00 Hits na de Spits
19:00 - 20:00 Hit Revue
20:00 - 22:00 Sport Van Morgen
22:00 - 23:59 Beatbox
Zaterdag
00:00 - 07:00 Nachtprogramma
07:00 - 09:00 Wie kent Vierhuis
09:00 - 12:00 Muesli
12:00 - 14:00 Jordy in de middag
14:00 - 18:00 Sportmarathon
18:00 - 19:00 Haal het doek maar op
21:00 - 23:00 Bonte in de avond
23:00 - 23:59 Midnight Music
Zondag
00:00 - 08:00 Nachtprogramma
08:00 - 09:00 Uitgezocht Klassiek
09:00 - 12:00 Kerkuitzending
12:00 - 14:00 Van Start met Ben Metz
14:00 - 15:00 Sounds of the Weekend
15:00 - 16:00 Nederlands op z'n best
16:00 - 18:00 Radio van Toen
19:00 - 21:00 Tweedraai
21:00 - 22:00 Jet's Geht's Los
22:00 - 23:59 Sterren NL top 20
img

Het Weer

Nederlands top 10

RTV Nunspeet Nederlandse Top 10

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Laat me leven / Tino Martin & Gerard Joling
2 2 = Als ik het allemaal had geweten / John de Bever
3 9 Steeds weer / Andre Hazes Jr
4 5 Als je tot morgen bij me blijft / Samantha Steenwijk
5 7 Oh Milena / Django Wagner
6 3 Leef vandaag / Rene Froger
7 6 Wat je doet met mij / Edsilia & Re-play
8 4 Dat ding met jou / Tim Douwsma
9 Nieuw! Bella Italia / Frans Bauer
10 8 Bij mij / Henk Dissel

Kanshebbers

Positie Van Titel / Artiest
1 1 = Wat is dan liefde / Frans Duijts
2 2 = Lievelingsmelodie / Sieneke
3 3 = Ik was toch je meisje / Roxeanne Hazes
4 4 = Nu jij nog / Wimmie bouma
5 5 = Doe maar normaal / Ghijs de Bruin

1Laat me leven / Tino Martin & Gerard Joling

2Als ik het allemaal had geweten / John de Bever

3Steeds weer / Andre Hazes Jr