RTV Nunspeet

RTV Nunspeet

advertentie
Geschreven door Sophie van der Velden
21-05-2024 10:34


Vrouwenteam Sparta Nijkerk MO17-1 weet niet te verrassen tegen koploper
Foto: Vrouwenteam Sparta Nijkerk MO17-1 weet niet te verrassen tegen koploper
Sparta wist niet te verrassen en verloor uiteindelijk van Oranje Nassau. Foto: Ron Stuveling
NIJKERK - In een uiterst vermakelijke wedstrijd, is het de meiden van Sparta Nijkerk Mo17-1 niet gelukt om te winnen van Oranje Nassau Mo17-1, de koploper in de landelijke Divisie C uit Almelo. Aangezien veel Spartaanse meiden diverse pijntjes onder de leden hadden, had de staf het plan opgevat om de tegenstander te verrassen met een uiterst aanvallende speelstijl.

Direct na de aftrap verraste Sparta Nijkerk de tegenstander met een bliksemsnelle aanval. Een diepe bal vanuit de verdediging bereikte Caitlyn, die de bal direct doorspeelde naar Maud. Met een koelbloedig schot zette Maud binnen 18 seconden de 1-0 voorsprong op het scorebord. Gedreven door deze vroege voorsprong creëerden de Nijkerkers meerdere kansen om de score verder uit te bouwen. In de 13e minuut schoot Sanne vanaf de rand van het strafschopgebied onberispelijk raak, waardoor het strijdplan leek te slagen.

Vermoeidheid slaat toe
Na 20 minuten moest Sparta wat gas terugnemen. Dit gaf Oranje Nassau de kans om terug te komen in de wedstrijd. Binnen vijf minuten na de aansluitingstreffer maakte Oranje Nassau gelijk, waardoor de snelle voorsprong van Sparta Nijkerk ongedaan werd gemaakt. Bij de rust stond het 2-2. Tijdens de pauze gaven diverse speelsters van Sparta Nijkerk aan dat ze vermoeid waren door het warme weer en fysieke ongemakken.

2-5 op het scorebord
In de tweede helft hielden de oranje leeuwinnen nog een kwartier stand tegen de getergde koploper, maar uiteindelijk kwam Oranje Nassau op een 2-3 voorsprong. Kort daarna wees de scheidsrechter naar de penaltystip nadat een speelster van Oranje Nassau werd neergehaald binnen het strafschopgebied, wat resulteerde in de 2-4. Oranje Nassau had een brede en fitte selectie meegebracht naar Nijkerk, en tegen deze fitheid kon Sparta Nijkerk niet opboksen. Met nog tien minuten te spelen, bepaalde Oranje Nassau de eindstand op 2-5. De vermoeidheid had duidelijk zijn tol geëist bij de Nijkerkers.

Foto: Vrouwenteam Sparta Nijkerk MO17-1 weet niet te verrassen tegen koploper
Vermoeidheid speelde de dames parten. Foto: Ron Stuveling

Derde plaats behouden
Zaterdag speelt Sparta Nijkerk de laatste wedstrijd van het seizoen in IJsselmuiden tegen de nummer vier, IJVV. De opdracht is om de derde plaats vast te houden. Het avontuur op divisieniveau wordt op zaterdag 8 juni afgesloten met een finaleronde. Gebaseerd op de ranglijst van de competitie spelen alle teams een toernooi tegen tegenstanders van vergelijkbaar niveau. Dit toernooi biedt een leuke en spannende afsluiting van het seizoen. De Final League beleefde vorig jaar haar primeur en zal jaarlijks terugkeren als een sportief hoogtepunt voor alle deelnemende teams.

Foto: Vrouwenteam Sparta Nijkerk MO17-1 weet niet te verrassen tegen koploper
Foto: Ron Stuveling

💬 Mail ons!

Heb jij een tip of opmerking?  Mail naar de redactie: info@rtvnunspeet.nl of bel: 0341-258133

Nijkerk  Nieuws 

 
  • Radio Nunspeet
  • RTV Nunspeet Visual Radio
  • TV Nunspeet Tekst (Kabelkrant)
advertentie