RTV Nunspeet

RTV Nunspeet

advertentie
Geschreven door
5-03-2022 11:50


Extra rommelmarkt bij het Perron om ruimte te maken
Foto: Extra rommelmarkt bij het Perron om ruimte te maken
Voorraad in de opslag nam toe. Foto: RTV Nunspeet

- De opslag raakt te vol en dus moet er weer verkocht worden. Deze week hield de werkgroep Oranjemarkt een extra rommelmarkt bij het Perron achter de Driestwegkerk. Door corona is dat een tijd niet mogelijk geweest waardoor de voorraad in de opslag wel toenam.

Hoewel donderdag marktdag was bleef het nogal stil, maar dat werd zaterdag goed gemaakt en dus veranderden veel spullen weer van eigenaar. Er werd weer van alles aangeboden. Tijdens de coronapandemie is wel de steun aan goede doelen voortgezet, waaronder de hulp aan mensen uit de overstromingsgebieden in Limburg en België.

Voor dit jaar staan een aantal doelen op de lijst: Dagbesteding de Kleper bij de Clockenslach in Nunspeet, Stichting Macheo in Kenia, Glorie Outreache Assambly Murea Church in Kenia en Stichting Yad Elie in Jeruzalem. De werkgroep hoopt en verwacht dat dit jaar de markt op Koningsdag wel weer kan plaatsvinden en er weer veel gelden kunnen worden gegenereerd voor de goede doelen.

Door: Mediapartner RTV Nunspeet

nunspeet  gemeente nunspeet  voorpagina  vrmg 

💬 Mail ons!

Heb jij een tip of opmerking?  Mail naar de redactie: info@rtvnunspeet.nl of bel: 0341-258133

Nunspeet  Nieuws 

 
  • Radio Nunspeet
  • RTV Nunspeet Visual Radio
  • TV Nunspeet Tekst (Kabelkrant)
advertentie