RTV Nunspeet

RTV Nunspeet

advertentie
Geschreven door Jeannet van Elst
21-02-2025 10:22


Elburg zingt Johan de Heer
Foto: Elburg zingt Johan de Heer
ELBURG - Zondagavond 23 februari om 18:30 uur is er in de Grote Kerk van Elburg weer een zangdienst. De voorganger is ds. Swager uit Doornspijk en er is muzikale medewerking van Jurjan Lipke op het Quelhorstorgel.

Het thema van deze dienst is “Hoop” en de liederen op de liturgie die gekozen zijn hebben allemaal betrekking op dit thema. Er is voornamelijk gekozen voor liederen uit de bundel van Johan de Heer.

Voor wie van zingen houdt is dit een mooie gelegenheid om samen met anderen veel zelf te zingen. Er is een toekomst vol van hoop,’ aldus de organisatie van deze dienst.

De kerk is open om 17:45 uur en bij de uitgang is er een collecte of kan een gift gegeven worden via de app. Iedereen is welkom.


Elburg 

💬 Mail ons!

Heb jij een tip of opmerking?  Mail naar de redactie: info@rtvnunspeet.nl of bel: 0341-258133

Oldebroek  Elburg  Nieuws 

 
  • Radio Nunspeet
  • RTV Nunspeet Visual Radio
  • TV Nunspeet Tekst (Kabelkrant)
advertentie