RTV Nunspeet

RTV Nunspeet

advertentie
Geschreven door Jeanet Broijl | LOE Media
1-09-2025 17:27


Meer toezicht op parkeren in de vesting
Foto: Meer toezicht op parkeren in de vesting
Eigen foto
ELBURG - De komende tijd wordt er extra gecontroleerd op fout parkeren in de vesting. Dit is nodig om de gemeente bereikbaar, veilig en prettig te houden voor iedereen.

Verkeerd geparkeerde auto’s kunnen gevaarlijke situaties veroorzaken. Hulpdiensten en vrachtwagens kunnen er soms niet langs en ook bewoners en bezoekers ervaren hierdoor overlast.

De belangrijkste regels:

Blauwe zones: Parkeren is alleen toegestaan met een parkeerschijf. Leg de schijf duidelijk zichtbaar achter de voorruit en stel deze correct in. Maximaal 1 uur parkeren, ook in de avonduren (uitgezonderd ontheffinghouders).

Laad- en losplaatsen: Uitsluitend bedoeld om kort te stoppen tijdens het laden of lossen. Deze plaatsen moeten altijd vrij blijven, ook ’s avonds.

Eerst een waarschuwing, daarna een boete

Bij fout parkeren wordt in eerste instantie een waarschuwing gegeven. Wanneer dit niet tot verbetering leidt, volgt een boete. Dit geldt zowel voor de blauwe zones als voor de laad- en losplaatsen.

Verkeersbeleid  Vesting  Elburg 

💬 Mail ons!

Heb jij een tip of opmerking?  Mail naar de redactie: info@rtvnunspeet.nl of bel: 0341-258133

Elburg  Oldebroek  Nunspeet  Nieuws 

 
  • Radio Nunspeet
  • RTV Nunspeet Visual Radio
  • TV Nunspeet Tekst (Kabelkrant)
advertentie