
Lynn van den Brink reisde zaterdag met haar pony Legend af naar Utrecht. Daar behaalde zij in de klasse 90-DE een knappe eerste én tweede plaats.
Ook in Hierden werd sterk gepresteerd. Alisa van Bommel reed met Elexa twee overtuigende proeven in de klasse M1-DE en werd beide keren eerste met scores van 210 en 212,5 punten. Met deze resultaten verdiende zij bovendien een startbewijs voor de finale om de Stientjesbokaal. Met haar andere pony, Kanaalhoeve’s Nan, wist Alisa zich eveneens voor deze finale te selecteren. Omdat er per ruiter slechts één pony mag deelnemen, kiest zij voor Elexa.
In dezelfde wedstrijd behaalde Zoë Boeve met Klinkenberg’s Coco een tweede plaats in de klasse L1-DE met een score van 188 punten.
Seviève Uittenborgert nam met haar pony Kristaline deel aan de wedstrijd De Zilveren Pony in Nijkerk. Daar won zij een fraaie eerste prijs, inclusief een deken en een ticket voor de finale later op de avond. In deze finale, in de klasse 80CDE, reed zij naar een nette vierde plaats.

💬 Mail ons!
Heb jij een tip of opmerking? Mail naar de redactie: info@rtvnunspeet.nl of bel: 0341-258133