10-11-2025 9:26
Uitstekende resultaten voor Ponyclub Klein Maar Dapper

De parcoursen werden netjes en foutloos afgelegd, en ook in de barrages bleven de prijswinnaars zonder fouten:
Sanna Vos behaalde met Silverstar de 2e prijs in de klasse 30/40-ABC en de 3e prijs in de 50 cm. Amy Vos reed Macciato naar de 4e prijs in de klasse 50/60-ABC. Zoë Boeve verscheen met Klinkenberg’s Coco voor het eerst in de springring en werd direct beloond met de 2e prijs in de klasse 50/60-DE. Seviève Uittenbogert won met Kristaline de 1e prijs in de 70-CDE.

In de 80-CDE pakte Hannah van de Blankevoort met Spoekedammetjes Nancy de 2e prijs. Lisa van Zeeburg sloot de avond af met winst: zij reed Pegasus Z naar de 1e prijs in de 90/100-CDE. Zaterdag kwam Nova-Lynn Veenendaal aan de start in Putten. Zij sprong met Bart naar een knappe 2e prijs in de 60-CDE. In Genemuiden was Maddy Sophie Kruithof succesvol met Blauw Lizzie May: zij nam in de 50-ABC de 2e én 1e prijs mee naar huis.
Dubbele overwinning
Zondag werd er in Apeldoorn gedressuurd tijdens het jubileumconcours van de WWNA. Corabel van Bommel reed Kanaalhoeve’s Nan naar een dubbele overwinning in de L1-DE, met scores van 196 en 189,5 punten. Alisa van Bommel maakte haar debuut in de klasse M1-DE en noteerde met Elexa indrukwekkende scores van 223 en 212 punten, goed voor twee 1e prijzen.
Beide zussen plaatsten zich daarmee voor de finale in de middag. In die finale eindigde Corabel op een keurige 4e plaats, terwijl Alisa haar sterke vorm voortzette en ook hier de winst pakte.
💬 Mail ons!
Heb jij een tip of opmerking? Mail naar de redactie: info@rtvnunspeet.nl of bel: 0341-258133